سوالات متداول

سوالات عمومی :

در زیر به سوالات و ابهامات شما فروشگاه داران و فروشندگان عزیز که ممکن است در روند ثبت سفارش یا قسمت های مختلف پیش بیاید را پاسخ دادیم. اگر سوالی دارید میتوانید در ادامه همین مطلب در قسمت نظرات مطرح کنید.

ارسال همه روزه به سراسر ایران انجام میشود. معمولا برای سفارشات بیشر از 10 کیلوگرم با باربری و کمتر از آن از طریق پست پیشتاز و تیپاکس انجام میشود. زمان دریافت سفارش معمولا بین 2 تا 5 روز کاری است.

سعی تیم بهین عطر بر این است که قیمتها همیشه بروز باشند. اما در برخی موارد ممکن است بخاطر نوسانات دلار و تغییر قیمت برخی شرکتها قیمت‌ها و موجودی بروز نباشد. برای اطمینان از موجودی و قیمت با شماره های شرکت که در صفحه ارتباط با ما درج شده در تماس باشید.

 

هزینه ارسال کالا بعهده مشتریان عزیز است، هزینه سفارش وزن کمتر از 3 کیلو گرم 40,000 تومان و با پست انجام میشود. سفارشات بیشتز از 3 کیلو با باربری اتوبوس یا تیپاکس انجام میشود که هزینه ارسال را در مقصد پرداخت کنید.

خیر. بهین عطر مرکز پخش عطر عمده است و فعلا امکان خرید جزئی فراهم نیست.

سوالات شما در مورد خرید عمده عطر

در زیر به سوالات متداولی که در خرید عطر عمده ممکن است برای شما عزیزان پیش بیاید را پاسخ دادیم. اگه پاسخ خود را در این لیست سوالات پیدا نکردید با شماره 09158150424 در تماس باشید.


بهین عطر مرکز پخش است و عطرهای همه شرکتها را موجود دارد و در تلاش است همه عطرها را در سایت برای ثبت سفارش آنلاین ثبت کند.
در حال حاضر عطرهای شرکت لوزی ، جیوادان ، جنیل، اکسپرشنز، پایان، بِل، GRC ، NP و … در سایت موجود هستند.

شرکت و قیمت عطر ملاک مناسبی برای انتخاب عطر از شرکت خاصی نیست. شما با تجربه میتوانید انتخاب کنید که کدام عطر را از کدام شرکت تهیه کنید. مثلا برخی عطرهای ارزان قیمت شرکت فرانسوی از عطرهای گرانتر سوئیسی کیفیت، ماندگاری و غلظت خوبی دارند. ما در بهین عطر به مشتریان عزیز راهنمایی های لازم برای تهیه عطر از شرکتها را ارائه می کنیم و تجربه خودمان را در اختیارشان قرار میدهیم تا بتوانند انتخاب بهتر و باصرفه تری داشته باشند.

ضمن اینکه بهین عطر همه عطرها از همه شرکتها را موجود دارد.

کلیه عطرها به صورت خالص و اصل و بدون افزودن هیچ ماده‌ای (پارافین، الکل، فیکساتور و … ) به شما عزیزان ارائه میشود. 

ما در شرکت بهین عطر سعی داریم بیشتر دغدغه های فروشنده های عزیز را برطرف کنیم. در همین راستا علاوه بر خرید عمده عطر، خدماتی مانند: خرید عمده شیشه، خرید سرنگ عطر، چاپ برچسب با برند شما و … را ارائه می کنیم.